You can do it... - 11.

13. července 2012 v 21:00 | Ela |  You can do it... (by Mily)
"Musíte na ní všichni tak čumět?" neudrží se po chvíli Linda. Podívám se po klucích a ti hned stočí svoje pohledy k televizi. Až na Billa a to Lindu vytáčí ještě víc. No co, to je její problém, ne můj. Musím přiznat, že mi to dělá náramně dobře, že Bill věnuje své pohledy mě a ne jí. Vlastně je to asi poprvé, co se někdo místo na Lindu kouká na mě.
"Bille podal bys mi prosím ten televizní program?" zeptá se ho mile.
Bill jen přikývne a podá jí ho. Vyhrála, přestal se na mě dívat, ale kouká na televizi, tak to není tak hrozný.
Podívám se na Lindu, ta by mě nejradši na místě pohřbila. Pobaveně se na ni zašklebím.

"Co kdybysme si to tu trochu oživili.." navrhne Tom. Všichni se na něj podíváme, co tím myslí. "No..třeba trochu alkoholu a tak.." usměje se.
"A tak?" zopakuju po něm se zvednutým obočím.
"No já nevím, prostě něco jinýho než zírat na televizi.."
Lukas se k němu hned přidá. "Jo to bysme mohli..aspoň by byla nějáká sranda.."
Podívám se na Billa a přistihnu ho, že zase kouká na mě. Hned ale uhne očima. "No tak klidně jestli chcete.." přidá se ke klukům.
Linda jakmile projeví zájem Bill, projeví ho i ona. "Jo něco si dáme, nudím se.."
Rezignovaně pokrčím ramenama. "Tak si něco jděte najít.."
"Ty si nedáš?" zeptá se Bill.
"Uvidím co přinesete.."
Tom s Lukasem se toho hned ujmou a jdou prohledat náš minibar. Moc toho tam sice není, ale na lepší náladu toho není potřeba moc... nebo aspoň pro mě, nevím, jak je na tom zbytek.
Když se kluci vrátí, nesou pro jistotu hned tři flašky - vodku, víno a fernet. Tak to abych asi šla všem nychystat kýbl na zvracní.. Lukas ještě donese džus k té vodce.
"Tak kdo si co dá?" zeptá se Tom, když to i se skleničkama položí.
"Zítra umýváte nádobí.." oznámím mu. "A dám si víno.."
"Já chci tu vodku s džusem.." poručí si Lida.
Tom i Lukas ji následují a Bill si se mnou dá víno. Zase ho přistihnu, jak se na mě dívá. Asi jsem si tu košilku brát neměla, ještě když budeme pít.
Všichni se hned pustí do pití. Moc se mi do toho nechce, moc nepiju, protože nesnáším, když mi je potom špatně.
Čím víc alkoholu ubývá, tím veselejší všichni jsou. Lukas s Tomem se předhání, kdo toho vypije víc a Linda se jim snaží vyrovnat. Bill si dal pár panáků, do kterých ho přemluvili kluci a já cucám víno, i tak se skvěle bavím.
Dokonce si povídám s Billem bez toho, abych měla divnej pocit z toho, co se mezi náma stalo a jsem příjemně překvapena, jak si rozumíme. Linda nás každou chvíli pozoruje a snaží se mezi nás vměšovat, to jí ale moc nefunguje. A já mám takovou radost, že nejsem milá jen na kluky, ale dokonce i na ni.
Ale pořád se nějak nemůžu uvolnit, potom mi můj přiopilej mozek napoví, že y to mohlo být tím skromným oblečením, co na sobě mám.
"Hned jsem tady.." oznámím ostatním a jdu do pokoje. Nechce se mi převlíkat, tak na sebe jen natáhnu první mikinu, která mi přijde pod ruku. Potom jdu zase zpátky za ostatníma. Ve dveřích se ale zaseknu. Bill sedí na pohovce, na klíně mu sedí Linda a strká mu jazyk až do krku. Tom s Lukasem z toho mají samozřejmě velkou radost. Mě to ale už tak vtipný nepřipadá.
Otočím se na patě a zase rychle vypadnu. Zavřu se v pokoji a zalezu si do postele. Jak jsem si vůbec mohla myslet, že bych mohla být lepší než Linda pro někoho, jako je Bill? On je prostě jen stejněj jako jeho bráška a oblbuje fanynky. Už jsem se v něm jednou spletla, nemělo by mě to překvapovat... ale i tak mi to trhá srdce na kusy, až teď jsem schopná si připustit, že jsem nikdy nepřestala být fanynkou Tokio Hotel, že jsem nikdy nepřestala mít ráda Billa. A to, co se mezi náma stalo bylo to nejúžasnější, co mě kdy mohlo potkat. Ale to mi je teď k ničemu, když se tam teď oblizuje s tou blbkou.
Sáhnu po mobilu a vytočím Lillyno číslo. Co na tom, že je skoro jedna v noci? Snad si bude myslet, že když jí volám tak pozdě, je to naléhavý. A naléhavý to opravdu je, potřebuju moji kamarádku. Ale ona, jak se zdá, nepotřebuje mě, protože mi to zase nebere.
Hodím telefon na zem a obejmu polštář, ten mi snad nikam neuteče. Slzy mi začnou proti mé vůli téct po tváři. Měla bych si nafackovat a ne tady brečet kvůli někomu, komu stojím jen za jeden sex. Já jsem vážně blbá..
Asi jsem díky vínu musela nějak usnout, protože když otevřu oči, svítí na budíku číslice 04:11. Až několik vteřin na to si uvědomím, že vedle mě někdo leží. Nakloním se k té osobě a hned poznám Billa. Najednou si zase vzpomenu, co mi provedl a nekompromisně ho shodím z postele.
Bill se s šokem probudí. Sedím na posteli a koukám na něj. Nevidím mu pořádně do obličeje ale i tak vím, že je zmatenej. "Co to kruci mělo být?"
"Co by to bylo? Tohle je moje postel!" moje úžasná nálada se opět vrací.
"Ale nemuselas mě shazovat, když jsem spal!" zvedne se pomalu ze země a sedne si na kraj postele.
"Nevím co děláš tady, asi sis spletl dveře, Linda spí o dvoje dál!" Teď zním jako žárlivka, ale já si to prostě nemůžu odpustit. Připadám si jak nakopnutej pes.
"Co to meleš, proč bych měl spát u ní?" zeptá se nechápavě.
"Protože se mnou už jsi spal a dneska sis rozpracovával ji, tak proč bys nebyl s ní?" vypálím na něj.
Bill zakroutí hlavou. "Prosímtě co to meleš? Já přece..nespím s každou holkou, co mi skříží cestu.."
"Jo to jsem viděla včera..a dneska když jsi strkal Lindě jazyk do krku tak to k tomu taky nemělo daleko!"
Chvíli mlčí, než zase odpoví. "Ona po mě vyjela..byl jsem všoku tak chvíli trvalo, než jsem se vzpamatoval a odstrčil ji.. kluci se mi pak smáli celej večer a ona s brekem utekla do pokoje.."
"Jasně.. víš co, mě nic vysvětlovat nemusíš, je mi to jedno. Jen nejsem hračka, s kterou si pohraješ a když tě přestane bavit, odhodíš ji a vezmeš si jinou." už jsem o něco klidnější, ale stejně mi není o nic líp.
Bill chvíli mlčí. "To si ani nemyslím.." chytne mě za ruku. "Promiň, jestli jsem ti ublížil.."
Jemně se z jeho sevření vyvlíknu. "Dobrou Bille.." otočím se k němu zády a zase si sednu. Chvíli tam ještě sedí, než se zvedne a odejde z pokoje. Jen tiše doufám, že šel kamkoliv, jen ne za Lindou.
By Crazy.DE.Bill
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku You can do it...?

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama