Omluva

10. března 2012 v 21:29 | Ela & Mily
Autor: Lollík Kaulitz // web


Seděl jsem vedle svého mladšího bratra, který právě usínal v autě, když jsme jeli na předávání cen. Cesta nebyla dlouhá, to jen já jsem se nudil. Nebavilo mě to a ještě ke všemu jsem naštvaný na Billa, který si na svou stránku bral moje články. Nevím proč to dělal, asi neuměl nic jiného než já vymyslet. Dojeli jsme na místo, kde se měli předávat ceny MTV.

Nepodíval jsem se na Billa ani jednou za celou cestu po červeném koberci. Až u vchodu do budovi, kde se předávali ceny, jsem se na něj podíval. Byl smutný, ale v očích mu najednou probleskly plamínky. Nevšímal jsem si toho a vešel do budovi. Přivítali jsme se skoro s káždým a vyhledali naše místo.

Sesedli jsme si podle jmenovek a já zase musel sedět vedle Billa. Né že by mi to někdy vadilo, ale teď ano.

Zhasla světla. Na pódim vešla moderátorka, která nás přivítala. Přivítala také skupinu, která nám na uvitání zahrála.
Po skončení písničky už se mělo začít s cenami.

,,Začneme s cenou o nejlepší klip roku.. A tím se stává ... Automatic od kapely Tokio Hotel!!" zvedli jsme se a šli si s úsměvem pro naší další cenu.

,,Blahopřeju" řekla nám moderátorka a potřásli jsme si s ní rukou.
,,Díky.." promluvil do mikrofónu Bill ..,,Nejdřív bysme vám všem chtěl poděkovat, hlavně tedy našim fanouškům, kteří jsou super a my vás milujeme, ale také se chci omluvit mému o deset minut staršímu bratrovi Tomovi..." podíval jsem se na něj nechápavě. V divadle, kde se předávali ceny MTV, zavládlo ticho.
,,Nechci to nijak prodlužovat. Tome omlouvám se ti a ty sám doufám, že víš zaco" pokýval jsem hlavou ,,..Dobře, doufám, že mi odpustíš!" skončil.

,,Bille.." pustil jsem se do řeči já ,,..Ano, odpouštím ti" usmál jsem se na něj a objal ho, poplácal ho bratrsky po zádech a poodstoupil od něj. V divadle se ozval pískot a lidé tleskali.

,,Díky.." zakřičeli jsme všichni čtyři do mikrofónu a šli si zpět sednou na svá místa...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Četla jsi povídku Omluva?

Ano

Komentáře

1 Debie Debie | 11. března 2012 v 8:32 | Reagovat

Moc hezká povídka... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama