Miracles Happen - 4.

28. března 2012 v 14:11 | Ela & Mily |  Miracles Happen (by Ela & Mily)
,,Přiznávám, že jste odvedli opravdu skvělou práci." otočila jsem se od velkého zrcadla k houfu kadeřníků, kosmetiček a k mému stylistovi a mile jsem se na ně usmála. I na kilometr bych poznala, jak jim spadl všem pomyslný kámen ze srdce! Jakmile by se mi například nezalíbil účes, který by mi z mých překrásně dlouhých vlasů vykouzlili, byla bych zlá. Hodně zlá!
,,S tak krásnou osobností jako jsi ty, se pracuje jedna báseň." usmála se na mě jedna z kadeřnic a všichni jako na povel začli kývat na souhlas.
,,Já vím." zamrkala jsem na ně svýmy dlouhýmy řasamy a malinko si pourovnala mé první šaty, ve kterých se všem představím. ,,Můžete jít." ukázala jsem ke dveřím a během chvilky, jsem se v mém pokoji nacházela pouze s Meredith.


,,Mer, ani jsem se tě nezeptala jestli všichni potvrdili účast na dnešní párty." podívala jsem se na ní ostrým pohledem! Ani bych jí nedoporučovala, aby z jejích úst vyšla jiná odpověď než ANO!
,,Jistě, přeci nikdo, kdo má takovou čest být na tvé párty si jí nenechá ujít." usmála se na mě a nastříkala na svůj krk, bez dovolení, jednu z mých nejdražsích voňavek.
,,I bratři Kaulitzovi?" pozvedla jsem mé skvěle upravené obočí.
"Ano, ti také." usmála se na mě natěšeně. Spražila jsem jí pohledem, který říkal: ani se neopovažuj se na jednoho z nich jen podívat. Naštěstí to rychle pochopila a úsměv jí z tváře zmizel. "Vypadáš vážně kouzelně, všichni budou jen slintat. Ostatně jako vždy." změnila rychle téma.
"Jo, já vím." ještě jsem na sebe mrkla do zrcadla a srovnala si své třpytivé smaragdové šaty. Vážně jsem líp vybrat nemohla, až na ty červené, které na mě čekají, dokud si neužiju těchto.
Meredith už na sobě měla růžovo-černé šaty, které jsem jí vybrala. Blonďaté vlasy měla vyčesané nahoru do perfektního drdolu. Mí lidé odvedli dobrou práci i na ní, ale na mě prostě neměla.
Hosté se začali pomalu scházet, hudba už hrála na celý dům a číšníci roznášeli jídlo i pití. Otec se pro dnešek odebral z domu, abych si svou párty mohla náležitě užít. Díkybohu.
,,Slečno." postavil se přede mě jeden z číšníků a přiblížil ke mě tác se šampaňským.
,,Nechci." nevrle jsem ho odbyla a těkala pohledem z jednoho člověka na druhého. ,,Opravdu ti to potvrdili?" vyjela jsem na Meredith, která stála poslušně vedle mě. Párty už byla v plném proudu, ale ti dva, kvůli kterým defakto tato párty vznikla se tu ještě neráčili ukázat.
,,Ano. Jak jsem řekla." odvětila Meredith a napila se šampaňského, které už jí značně lezlo na mozek. Jestli se tu opije a bude vyvádět nějaké kraviny, má u mě zaručenou jistou smrt ve společenském životě, do kterého jsem jí dostala!
,,Tak jaktože tu ještě nejsou?" měla jsem už značně nervy na pochodu! Jak si mám tuhle párty užívat, když jsem naštvaná? A když jsem naštvaná tak se mračím a když se mračím tak to vede ke vzniku vrásek. K čertu s tímhle večerem!
"Já nevím." pípla Meredith. "Asi mají spoždění, Znáš to, hvězdy chodí vždycky pozdě." pokrčila ramenama. Zdálo se, že po tom šampaňském už jí je jedno, jak se ke mě chová. Ale to si vypije až za střízliva, jestli se bude chovat nějak nevhodně. Stačí mi tohle její odsekávání.
Trvalo to ještě asi čtvrt hodiny, než se vstupní dveře otevřeli a v nich stáli dva vysocí kluci. Málem bych je ani nepoznala, dost vyrostli a zmužněli, až se mi málem podlomila kolena. Naštěstí jsem to ale ustála, nejsem přece žádný béčko. Kluci si odložili svoje věci a mezitím, co si povíali, se začali rozhlížet kolem sebe.
Nechala jsem opilou Meredith Merdith a nenápadně jsem se začla ke klukům po kousíčkách přibližovat.
Měla jsem v plánu být nenápadná, ale zároveň nepřehlédnutelná. Cestou jsem zkontrolovala pár číšníků, jestli svou práci vykonávají jak nejlípe umí a když ne, přísným pohledem a pár hrubými slovy na jejich účet se jejich výkon zvedl na maximum.
Mám skvěle promyšlený plán, od A až po Z a řekněme že tahle párty je začleněná pod A, tudíž je na čase přejít na plán B.
"Olívie.." uslyšela jsem svoje jméno. Páni, to šlo rychle, ani jsem se nemusela moc snažit. Nasadila jsem svůj nejkrásnější úsměv a otočila se na kluky. "Z tebe je ale kočka." okomentoval mě hned s úsměvem Tom. To on mě oslovil mým jménem.
"Nech si zajít chuť. Jinak vás taky moc ráda vidím." úsměv ze tváře se mi neztrácel. "Ani trošku ses nezměnil, co?" pokračovala jsem dál směrem k Tomovi.
"Já? Ne, to bych si nedovolil." zakroutil hlavou, jako by ho to snad mělo urazit, kdyby ho někdo nepovažovla za lamače dívčích srdcí.
,,Jinak děkujeme za pozvání." ujal se slova Bill a krásně se usmál.
,,Nemáte za co, je to pro mě čest mít na párty takové hvězdy." lehce jsem Billovi přejela články prstů po paži a ještě více se na něj usmála.
,,A co jaké bylo turné? Co fanynky, nezlobily?" snažila jsem se hned navázat rozvinulejší konverzaci než je těch pár základních otázek typu: Jak se máš? Co nového? atd.
,,Skvělé, lepší jsme si nemohli přát." nadchl se Bill a upil si ze své sklenice s šampaňským, na jejímž dně se potápěla lahodná jahoda.
"Tak to je super." mrkla jsem na něj. "Pojďte dál, přece nebudete stát mezi dveřma." pokynula jsem rukou a společně s nimi šla mezi ostatní hosty. S některými z nich se kluci hned vítali. Bylo vidět, že i přes jejich slávu jsou rádi zpátky a vidí některé známé tváře, i když většina lidí, se kterými dřív chodili je neměla ráda. Ještě že jsem mezi ně nepatčila.
Během několika minut se Tom vypařil, nejspíš už měl v hlavě seznam holek, které dnes musí zaručeně projít jeho postelí. Kdybych si s ním chtěla pohrát, nebyla by to pro mě žádná výzva. Proto jsem se zaměřila na Billa, který teď postával u okna a sledoval lidi, kteří se pohybovali v bazéně a kolem něj.
,,Asi se moc nebavíš co?" sklamaně jsem na něj promluvila a postavila se vedle něj. Na mém těle se již třpytila má druhá róba pro tento večer.
,,Ale ano, jen jsem ještě nějak nedospal turné a tak jsem unavený." zívl a unaveně si promnul oči. ,,Ale ještě nejsem tak unavený abych šel domů, a také abych si nevšiml, jak ti to strašně sluší v těchle i v těch předchozích šatech." usmál se na mě a otočil se zády k oknu, ze mě však nespustil zrak.
,,Och.. děkuju." zaculila jsem se na něj.
Já samozřejmě vím že mi to sluší a moc, ale musím na Billa udělat ten nejlepší dojem, ke kterýmu jak tak koukám nemám už moc daleko.
"Nemáš za co. Za pravdu se neděkuje." na tváři mu pohrával mírný úsměv. "Koukám, že tvoje party má velký úspěch."
Na chvíli jsem sklopila oči a pak se na něj znovu podívala. "Asi jo. Snažila jsem se."
"A je tu dovoleno chodit všude, nebo se na zahradu nesmí?" podíval se přes celou místnost velkým oknem ven, kde byla osvětlená zahrada, ale nebyla tam ani noha.
"No.." podívala jsem se taky tím směrem. "Tam se dnešní mejdan nekoná, ale pokud se tam chceš jít podívat, ráda ti to tam ukážu." líp do karet mi hrát nemohl. Věděla jsem, že s ním to nebude jednoduché, ale jak se zdá, asi to zrovna pro mě nebude takový problém, jako pro ostatní.
,,To by bylo super." přitakal a tak jsme se společně začli prodírat davem k posuvným dveřím do zahrady.
Cestou jsem zahlídla Meredith, která se na druhé straně místnosti plazila po nějakém, jak bych to řekla, dosti odporném klukovi. Otočila jsem se na Billa který už stál u dveří a naznačila mu, aby malý moment počkal. Když mi to odkývnul, prodrala jsem se davem ještě více k Meredith, vytáhla z mé malé kabelky, která se mi houpala na rameni telefon a Meredith s tim jejim ,,svalnatcem" vyfotila.
Hned zítra jí to ukážu a k tomu jí ještě pořádně vynadám. Nejspíše si budu muset rozmyslet, jestli jí vůbec na nějaký z mých dalších večírků, které budu konat pozvu! Nestojím o to, aby se tu chovala jako nějaká kráva!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čteš povídku Miracles Happen?

Ano

Komentáře

1 Christie [kikusqa-tokio] Christie [kikusqa-tokio] | Web | 28. března 2012 v 17:05 | Reagovat

před Billem je to andílek :D :D..no začíná to zajímavě a s Billem to rozhodně nebude mít tak lehký :) i když romantická procházka zahradou :) ..to by se mi taky líbilo :D ..no a stejně by mě zajímalo,kam zmizel Tom :D ..je mi to jasné,ale i tak :D .. těším se na další díl ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama