Happily Forgotten Memories - 25.

16. března 2012 v 13:42 | Ela & Mily |  Happily Forgotten Memories (by Ela & Mily)

Písnčka nehrála snad ani patnáct vteřin, když jsem na bocích ucítila něčí ruce. Pro jistotu jsem se otočila, abych se ujistila, že to je Tom. Naštěstí to byl on, takže jsem se nebránila, aby se ke mě přitisknul a vystřídal Sar. Ta se teď prozměnu věnovala Billovi. Tom si mě k sobě přitáhl co nejblíž, a tak jsme spolu tancovali. Ten alkohol v něm odhaloval stránku, kterou jsem ještě neznala, ale ani já po té vodce s džusem nebyla zrovna klidná. Proto jsem tomu nevěnovala pozornost a užívala si.
Když písnička skončila, Andy si zase vyžádal pozornost dvojčat, takže jsem zase zůstala jen se Sar. Sedli jsme si v kuchyni a povídali si, kolem nás byl celkem klid, takže jsme si ani moc nevšímali, co se děje kolem. Až když snad všichni, co tu byli začali něco skandovat a přeřvávat hudbu, jsme se vrátili do obýváku, a tam se nám naskytl dokonalý pohled. Tom s Andym stáli na stole, v rukách místo mikrofonů flašky, a když začala hrát ta správná písnička, dali se do zpěvu.

V tu chvíli jsem byla smíchy mrtvá, div jsem se neválela po zemi. (No, poslechněte si to sami: TADY xD)
Když písnička skončila a Tom s Andym dozpívali, sklidili ten největší potlesk jaký jenom mohli. Všichni bouřlivě tleskali, skandovali jejich jména a ječeli na jejich podporu. A já jako správná přítelkyně jednoho z aktérů, jsem nemohla být pozadu, tudíž jsem si mohla vykřičet hlasivky a od tleskání jsem měla dlaně celé rudé.
Po chvíli už Tom stál opět vedle mě, celý uřícený, z toho svého skvostného výkonu, kterému se budu smát ještě za týden. Doufám že to někdo nahrával.
"Tak co jak se ti to líbilo?" hrdý na svůj pěvecký výkon se mě Tom optal, ale přitom mu má odpověď musela být zcela jasná.
"Bylo to vážně úžasný. Chci to jako nový vyzvánění." pořádně mu zalichotím a snažím se v sobě potlačovat smích, v který bych tak ráda vypukla.
"Och, jsem tak rád že se ti to líbilo. Ještě jsem měl říct že je to písnička pro tebe."
"Neblázni, to by mi tady pak každá záviděla." nedělal mi to vážně lehké, nával smíchu pořádně rostl a já doufala že si Tom nevšimne cukání mých koutků.
"Jen ať všichni ví, že jsi moje a nikoho jinýho nechci." usmál se a políbil mě. To už se mi tolik smát nechtělo, ale usmívat jsem se musela. Nikdy bych ani neřekla, že kluk jako Tom může být takový, jaký je. Kdybych ho neznala, myslela bych si, že je pravým opakem sebe, stejně jako většina kluků jemu podobných. Vypadal jako drsňák, kterého jen tak nějáká nezlomí, ale přitom byl hodný, milý a udělal prakticky vše, co mi na očích viděl. Prostě můj poklad, který nikomu nedám.
"Pojď sem, ty moje hvězdo." Přitáhla jsem si ho a za odměnu dlouze políbila.
"Víš co, počkej tu chvilku. Neuteč mi." řekl a v tu ránu byl pryč, ani jsem se nestačila rozkoukat. Během minuty byl ale zpátky a bez jediného slova mě dovedl mezi tančící lidi. Rychlu písničku, která právě hrála, vystřídal ploužák. S úsměvem jsem se na Toma podívala a položila mu ruce kolem pasu. "Ta je pro tebe." zašeptal mi a políbil mě na krk. Naskočila mi z toho příjemná husí kůže snad po celém těle. Přitiskla jsem se k němu a hlavu mu opřela o rameno. Teď jsem byla ten nejspokojenější člověk na světě.
"Za pět minut bude půlnoc!" zakřičel někdo na celý dům, a tím nás vyrušil z hezké chvilky. No co se dá dělat, pokračovat můžeme, až nastane Nový rok a všichno budou vesele slavit dál.
Během chvíle se ozvalo několik ran, značících otevření šampaňského a né jednoho, to by na takovou hromadu lídí, rozhodně nestačilo.
"Moment dojdu nám nalejt, ať si máme čím přiťuknout." usmál se na mě Tom, líbnul mě na tvář a během chvilky zmizel v davu lidí, kteří se snažili o to samé co on.
Po chvíli se naštěstí Tom u mě znovu objevil, už jsem se bála, že se ho na Nový rok nedočkám, zbývaly totiž necelé dvě minuty.
"Tady zlatíčko." podal mi jednu ze dvou skleniček, které držel.
Čím blíže byla hodinová ručička, značící sekundy k 12, tím tady atmosféra houstla.
Tom si mě chytil okolo pasu, abych se mu asi náhodou neztratila, ale to bych mu v životě neudělala.
"Takže odpočítáváme." zakřičel někto tak aby to slyšeli úplně všichni a pak se během několika sekund začlo ozývat. "10...9...8...7...6...5...4...3...2...1 šťástný Nový rok." všichni zajásali a na to se začlo ozývat cinkání skleniček.
"Šťastný Nový rok, zlatíčko." popřál mi Tom a než jsem mu taktéž stihla popřát, vášnivě mě políbil.
"Tobě taky, lásko." popřála jsem mu, tehdy když jsme se od sebe odtrhli, což bylo nějakou tu minutu po půlnoci a s úsměvem ho pohladila po tváři.
V místnosti už skoro nikdo nebyl. Všichni se vydali ven, pozorovat ohňostroj, který na Nový rok nesměl chybět.
"Pojď půjdem taky ven." chytl mě Tom za ruku a vedl ven z domu. Předtím jsme ale odložili skleničky a Tom ještě popadl svou mikinu, do které se bez problémů schováme oba.
Obloha hrála všema barvama, různé obrazce v které se rachejtle rozprskávaly, byly kolikrát až k neuvěření. S Tomem jsme zůstali stát kousek od dveří, tak aby jsme s přehledem viděli na všechny strany. Na Silvestra se rozhodně vyplatí být v nějakém větším městě, nevíte kam se máte dívat dřív. Ohňostroje ze všech stran, plně zaujmou vaší pozornost.
"Víš co se říká?" pošeptal mi Tom do ucha a než jsem stačila jakkoliv ragovat on mi odpověď dal. "Jak na Nový rok, tak po celý rok. Já bych to ale poněkud poupravil. Jak na Nový rok, tak po celý život." něžně mi zašeptal do ucha a poté ještě něžněji líbnul na krk. Úžasnějšího kluka jsem si nemohla přát.
Když ohňostroje začali utichat a ozvalo se už jen sem tam nějáké bouchnutí, všichni se postupně zase začali vracet dovnitř. Venku byla hrozná zima, takže jsem i já byla ráda, když jsme byli v teple domova. Ostatní zase začínali pokračovat v oslavách, lili do sebe alkohol, tancovali a skvěle se bavili. S Tomem jsme na sebe neměli moc času, Andy si ho zase odtáhl i s Billem a společně zapíjeli začátek Nového roku. Nevadilo mi to, měla jsem je pořád nadohled, takže jsem věděla, že neprovádí nic tak hroznýho a já se zatím bavila se Sarah. Měla toho taky už upito víc než já, takže s ní byla vážně zábava. Mě ale každou chvíli bloudili oči k Tomovi, obzvlášť když jsem věděla, že on se na mě každou chvíli taky dívá.
"Eriko, měla by ses ještě napít, protože to by teprve začala ta správná nálada." řekla mi se smíchem Sarah.
"Ne díky, víš co, pojď tancovat, já ti předvedu zábavu." chytla jsem ji za ruku a zatáhla mezi dav tančících lidí.
Kluci se k nám po nějáké době taky přidali, už bylo skoro ráno, když se někteří začali odebírat do svých domovů a jiní si ustlali tam, kde bylo zrovna místo, a ani jim nevadilo, že to bylo třeba na podlaze uprostřed kuchyně. Já už byla taky celkem unavená, i když mi to do té doby ani nedocházelo.
"Asi už půjdu taky k sobě." řekla jsem Tomovi a zývla.
"To teda ne, ty tu dneska zůstáváš se mnou." zamával mi před očima rukou a pak mě chytl kolem ramen. Byla sranda pozorovat, jak je přiopilý a legračně plácá.
"Ale já už chci jít spát, ty ještě můžeš slavit." snažila jsem se ho přesvědčit.
"Pšššt. Já už chci jít taky spát. Bille postarej se, aby to tu už skončilo." plácl bratra po zádech a vyrušil ho tak z líbačky se Sarah. Ani nečekal na odpověď a vedl mě nahoru do svého pokoje. Neprotestovala jsem a poslušně šla s ním.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš povídku Happily Forgotten Memories?

Ano

Komentáře

1 Anetka Anetka | 29. října 2012 v 14:21 | Reagovat

To snad nemyslíš važne s tým videom :D :D :D :D :D :D :D som sa skoro počúrala od smiechu :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama