Der Schmetterling.! 2. řada - 8.

11. března 2012 v 10:09 | Ela
U mě.
Ještě několikrát si tu obálku prohlédnu a pak jí nejistě otevřu. To co v ní je mě zarazí!
Fotky?!
Proč mi někdo posílá fotky?
Nejistě strčím ruku do obálky abych mohla vytáhnu všechny fotky, ale než tak udělám zarachtají klíče v zámku a já ani nevím proč zareáguju tak jak zareáguju. Rychle vstanu z gauče a běžím k nejbližží skříňce do který bych obálku mohla uklidit.


U Toma.
"Ahoj." pozdravím Elí a pozoruju jak si nejistě hraje s prsty na rukouch.
"Ahoj. Co-co tu děláš?" Jak co tu dělám?
"Volal jsem ti a ani jednou jsi to nezvedla, tak jsem se bál že se ti něco stalo." řeknu po pravdě.
"Vážně? Vážně jsi se o mě bál?" udiví se, pomalu ke mě přijde a ruce obmotá okolo mého krku čímž se na mě vyloženě nalepí, ale to mi vůbec nevadí spíše naopak.
"Jo bál jsem se." utverdím mou výpověď, své ruce položím na její boky, přitáhnu si jí ještě blíž k sobě a konečně jí políbím. "Miluju tě." pošeptám mezi polibky a své kroky nasměruju k ložnici aniž bych naše rty odpojil a ruce sundal z jejího těla.
"A já tebe ani nevíš jak." odtrhne své rty ode mě a krásně se usměje.
Otevřu dveře do ložnice a pomalu s Elí zacouvám k posteli. Celou cestu zasypávám její krásné a jemné rty drobnýma polibkama. Takhle krásně mi už dlouho nebylo!
Pomalu jí položím na postel a ani teď naše rty neodpojíme. Lehnu si k ní a z jejich rtů pomalu zklouznu na krk, který jí zasypávám drobnýmy polibky, které jí očividně způsobují husí kůži, která se jí na krku objevila. Nemohl jsem si odpustit trochu menšího cucáka na její krásnou pokožku na krku. Sice vím jak tohle nemá ráda, ale teď nic nenamítala, ale až ho uvidí zabije mě.
Své ruce vsunu pod její tričko a pomalu ho hrnu nahoru a pak ho z ní sundal. Po jemném polibku na její rty přišel na řadu její hrudník na kterém mi překážela podprsenka a tak jsem jí během několika sekund poslal na zem za tričkem a za chvíli tam už leželo všechno oblečení i s mým.

Po nějaké době.
Podepřu si hlavu rukou a lehnu si na bok. Druhou rukou mapuju Elí páteř. Takhle dobře mi už dlouho nebylo. Vím že Elí je přesně pro mě a že mě opravdu miluje. Kdyby mě nemilovala tak už se mnou dávno není, hlavně v týhle době, kdy jsem víc s Lenou než s ní.
"Takhle krásně už mi dlouho nebylo." promluvím po chvíli ticha a líbnu Elí drobný polibek na záda.
"Kéž by to takhle bylo už na furt." chytne mojí ruku a proplete naše prsty.
"A proč myslíš že nebude?"zeptám se.
"Protože tu je člověk, teda za chvíli budou dva kteří nám v tom budou bránit."
"Elí nezačínej stím prosím. Hlavně né teď."
"Jak myslíš." zabručí
"Prosím. Víš že tě miluju." znovu ji líbnu na záda a pak i na krk. Elí jen zabručí. "Miluješ mě?" zeptám se po chvíli ticha.
"Mhm." Souhlas? Asi jo.
"Mhm znamená co?"
"To že tě miluju." řekne a lehne si svým nahým tělem na to moje.
Její dech ucítím na svém krku a poté i její rty. Vážně jí miluju a co kdybych už konečně vyslovil svou myšlenku konečně nahlas?
"Lásko? Můžu se tě na něco zeptat?"
"Ano. Ty můžeš všechno." řekne a zadívá se mi do očí.
"Víš přemýšlel jsem o tom už dlouho a no. Vezmeš si mě?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama