Schürzenjäger 8.

20. ledna 2012 v 14:11 | Mily |  Schürzenjäger (by Mily)

"Tohle nám teda nedělejte, nebo žádná snídaně nebude.." směju se taky

"To né..ale když vám to tak hezky šlo.." smějí se dál

"Tak si radši sedněte, přišli jste akorát k jídlu.." dám na stůl hromadu hotových vaflí a všichni se do nich pustíme. Za chvíli tam není ani jedna.

"Co máte dneska v plánu, pojedete navštívit rodiče?" zeptám se kluků po snídani

"Jo, máma nás pozvala na oběd..nechcete jet s Angelou s náma?" zeptá se Bill

"Ne, díky..nebudeme vás ještě víc otravovat..navíc jak by jste vysvětlovali, že je s váma vaše kamarádka s dítětem a dokonce s váma i bydlí?" směju se a kluci se začnou smát taky.

"No tak dobře..navečer se vrátíme a vy zatím můžete vymyslet, co potom podnikneme.." usměje se Tom na Angelu."Pudem stavět sněhuláka!" ozve se hned

"Tak dobře, a hoooodně velkýho!" souhlasí s ní Tom a na potvrzení si s Ang plácne.

"A než se vrátíte, tak si uděláme s Angelou dámskou jízdu..viď?" mrknu na ni

"Jo, vykoupeme se, navoníme, namalujeme, tak jak to bylo v televizi?" rozzáří se jí oči

"Jestli chceš tak klidně..uděláme z tebe princeznu.." usměju se

"Tak jo,ale já nemám žádný šaty.." posmutní

"Však my něco vymyslíme, neboj se.."

"Tak jo..tak už jeďte, ať se brzo vrátíte.." začne Angela kluky vystrkovat ke dveřím.

"My už jedem, jen se musíme jít oblíct.." směje se Bill a jdou s Tomem nahoru do svých pokojů. Když odchází a loučí se s náma, Tom mi strčí do ruky nějaký peníze.

"Běžte si koupit ty šaty.."

"Ne..Tome takhle to nejde..já si od vás peníze brát nebudu..nebudeme kupovat šaty jen proto aby si mohla jeden den hrát na princeznu..to je plýtvání peněz.." vrátím mu ty peníze zpátky. "My si poradíme, neboj se..i tak bude jako princezna..máte tu nějaký záclony, co už nebudete potřebovat?" pousměju se

"Dobře..zkus se podívat na půdu, tam něco určitě bude.." usměje se. Potom se s náma oba rozloučí a odjedou. My s Angelou potom vylezeme na půdu a hledáme tam ty záclony, nakonec se nám podaří najít nějaký starý, ale přitom zachovalý. Hodím je do pračky vyprat, zatímco plánujeme co všechno budeme dneska dělat. Angela nám vymyslí zkrášlovací odpoledne, na oběd si objednáme pizzu, abysme nemusely nic vařit, potom vezmu svoji skromnou kosmetickou tašku, s kterou si ale nakonec vystačíme na celé odpoledne, protože Angela si pořád vymýšlí, co by ještě chtěla. Potom trvá na tom, že mě taky namaluje, ale nakonec to dopadne tak, že mi jen vybírá co si kam mám dát.

Když už jsme dostatečně zkrášlený, sedneme si s pizzou k televizi, kde nakonec sedíme až skoro do večera. Když nám uschnou záclony, omotám jednu kolem Angely a druhou kolem sebe, takže je máme jako šaty. Potom se ještě navzájem češeme, zkoušíme různý účesy, ale z toho nás vyruší příchod kluků, takže si vlasy jen rozpustíme a jdeme je přivítat.

"Konečně jste tady!" vítá se Angela

"Teda tobě to sluší!" chválí ji kluci.

"A mámě taky! Že sme jako princezny?" usmívá se na ně. Kluci zvednou pohled ke mně a taky se usmějou. Původně sem se chtěla převlíct dřív, než přijedou, ale byli rychlejší.

"Oběma vám to moc sluší.." usmívají se kluci. "Tak my budeme teda jako princové?" zeptá se Bill Angely s úsměvem.

"Jo! A ty mě vysvobodíš a zabiješ draka!" chytne Angela Billa za ruku a táhne ho k nám do pokoje, já s Tomem se jen smějeme.

"Kdyby jí nebyly necelý 4 roky, měla bych strach, ale naštěstí nemusím.."

"No snad ne, co já vím, tak Bill není pedofil.." řekne Tom a začneme se smát ještě víc

"Tak já se jdu převlíct, jestli chceš tak v obýváku nám zbylo kousek pizzy.." řeknu, když se přestaneme smát

"Díky, jsem ještě plnej, máma toho uvařila jak pro deset lidí a ještě nám nabalila sebou.." směje se. "Nemusíš se převlíkat, takhle ti to sluší.." usměje se

"A ty mě jako taky budeš zachraňovat před drakem?" směju se

"Klidně to můžu zkusit.." pousměje se a já se na něj jen nervózně podívám

"Radši ne..jdu se převlíct a pak nachystám něco k večeři..nebo sníte to co ste si dovezli? Nemám nic chystat?"

"Z toho se najíme všichni.. nic chystat nemusíš.."

"Dobře.." kývnu hlavou a radši se vypařím do koupelny a vezmu si normální oblečení. Potom si s Tomem sedneme k televizi, když tam přijdu, je rozvalený na gauči, já se radši rozvalím do křesla.

Když si Bill s Angelou dostatečně vyhrají, přijdou za náma dolů s tím že mají hlad. Rozdělím nám všem jídlo, který kluci dovezli. I pro čtyři lidi je toho vážně dost, ale nakonec všechno sníme a když nám trochu slehne, Angela nás vytáhne ven stavět toho sněhuláka, kterýho jí slíbil Tom. Postavíme ho vážně velkýho a domů jdeme pěkně promrzlí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Schürzenjäger?

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama