Der Schmetterling.! - 3.

5. ledna 2012 v 14:15 | Ela
"Tak pojďte." řekne David a já se teda zhluboka nadechnu a vejdu dovnitř. Najednou na mě padnou pohledy čtyř kluků. Je na ně docela směšnej pohled jak všichni koukaj překvapeně. Asi čekali nějakou sexbombu a teď jenom nemohou vstřebat ten šok že tu jsem já.

"Tak kluci tohle je vaše nová stylistka Elizabeth Klein. Elizabeth tohle je Gustav, Georg, Tom a Bill." řekne David a vede mě blíž k nim. Všichni kluci si napovel stoupnou a hrnou se ke mě jak velká voda. "Já jsem Gustav." přižene se ke mě kluk podobnej méďovi a hezky se usměje.


"Ahoj já jsem Elizabeth." řeknu a usměju se jak nejlíp to jde.

"Ahojky já jsem Georg." přijde ke mě kluk s ulízlejma vlasama a taktéž se usměje. Sice jsou to superstars, ale já se o ně nikdy nezajímala takže ani nevím kterej je kterej.

"Ahoj já jsem Elizabeth." a opět jsem se hezky usmála.

"Ahoj já jsem Bill." přišel ke mě dost vysokej kluk, kterej byl namalovanej a fakt stylově to se mi líbí. Vlastně on se mi líbí celej je k sežrání.

"Ahoj já jsem Elizabeth." řeknu opět tu mou frázi a usměju se na něj, ale trochu jinak než na ty dva prostě mi to nedá. Koukáme si do očí a usmíváme se, ale najednou do něj někdo strčí teda spíš žďuchne bokem a on se odsune a předemnou stojí další fešák s rasta copánkama a culí se na mě a k tomu přidává takovej zvláštní pohled.

"Tome chováš se jak malej!" řekne Bill a dá Tomovi pohlavek.

"Debile!" zařve na něj a vyfakuje ho. No hezky kluci. Zase se otočí na mě a zadíváme se taky do očí.

"Ahoj já jsem Tom." řekne a usměje se tak že se mi div nepodloměj kolena. Sakra on i Bill mají úsměv alá podloměj se ti kolena a ležíš na zemi a na mě to pořádně funguje, ale musím se držet.

"Ahoj já jsem Elizabeth." řeknu a taktéž se usměju, ale zase trochu jinak.

"No tak pojďte si sednout. Elizabeth dáš si něco?" zeptal se mě David a já jsem si zaboha nemohla vzpomenout kdy jsme si začli tykat.

"Asi pomerančovej džus. Moc prosím." řeknu a on to teda nadiktuje číšníkovi. Kterej je v cukuletu zase u nás a už mi na stůl vedle dalších skleniček pokládá džus. Začneme si tak různě povídat, ale prostě se cítím blbě jak na mě všichni divně koukaj hlavně David. Asi po hodině mi začne zvonit telefon tak se omluvím a jdu ho zvednout.

"Copak zlatíčko?" zeptám se Helen.

"Ta kráva nám vytopila byt." řekne nasraně.

"Kdo?" zeptám se protože mi to nějak nemyslí.

"Sousedka ta nad náma jak má milion psů." řekne Helen a ve mě se začne vařit voda.

"Ona to snad dělá schválně to už udělala po několikátý. Jaký místnosti." zeptám se naštvaně a ikdyž stojím jakej kus od kluků tak vidím jejich vyjevený výrazy, ale je mi to jedno.

"Koupelna a taky trochu tvoje ložnice." řekne skoro neslyšitelně.

"Ložnice? To si ze mě děláš srandu hned jsem tam." řeknu a než stačí něco říct tak to típnu a vracím se ke klukům.

"Omlouvám se, ale musím domů ta ženská nad náma nám už zase vytopila byt." řeknu

"Už zase?" zeptá se Bill

"Jo už se to několikrát stalo. Tak se mějte hezky uvidíme se na tom focení." řeknu a mám se k dchodu.

Ani se se mnou nestihnou rozloučit a já už mizím směr můj domov.

"No to si ze mě děláš srandu!" začnu křičet když vidím zeď naší koupelny která dřív byla zelená teď je něpopsatelná. Jdu se ještě podívat do mého pokoje moje část modrý stěny je taky zničená.

"No fajn dyť jo my si klidně vymalujem byt." řeknu nasraně a jdu ještě vynadat tý kračmeře co bydlí nad náma. Zase na mě začnou štěkat ty její malý bestie a ona je začne pusinkovat. Asi si pořídím nějakýho obrovskýho hafana kterej jim pořádně natrhne prdel. Úplně si to představuju v duchu. Pravda tahle představa mě trochu uklidní, ale i tak!

U Toma.

"To jsme si mohli myslet že takováhle holka bude mít přítele." řekne najednou Gustav a my ho všichni zabijem pohledem. A jéje všichni jsme se zakoukali do nový stylistky, ale asi nejvíc David.

Začneme to tak různě probírat, ale pak si povídáme ještě o různých věcech.

Druhej den se vzbudím ze všech nejdřív což se stává málo kdy, ake David, Georg a Gustav se včera docela hodně zřídili a tak se nedivím že vyspávaj. Sednu si na gauč kterej je v malém obýváčku tady ve studiu a kouknu se co je to za papíry na stole. Och to je složka Elizabeth. Začnu si jí prohlížet, ale nejvíc stejně její fotku. Je tu i číslo na mobil. To by se mohlo šiknout a tak si rychle vyndám mobil a číslo si tam uložím.

"Na co to koukáš?" promluví najednou vedle mě Bill a já se ho leknu div si neucvrnknu do boxerek.

"Kurva Bille to jsem se lek chodíš jak smrtka." řeknu a podívám se na něj. V tom se leknu znova

"Kurva vždyť ty vipadáš jak smrtka." řeknu a štouchnu ho do tváře.

"Jo no není mi zrovna dvakrát dobře." řekne a najednou si kejchne.

"Huš ty bacilonosiči." řeknu a rychle vztanu z gauče.

"Tome co šílíš jsme dvojčata. Je jen otázka času kdy začneš.." chvíle pro kýchnutí a zakašlání "...mít taky rýmu a bude ti blbě." řekne mi Bill a já skryju svůj obličej za papíry když začne zase kejchat jak pominutej.

"Sakra Bille jdi si lehnout nebo nastydneš ještě víc." řeknu mu a on tedy jde. Jakmile se za ním zavřou dveře od jeho pokoje otevřu okno aby ty bacili vyšli ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama