Der Schmetterling.! - úvod

29. prosince 2011 v 11:15 | Ela
Toto je jen takový úvod. Moje kamarádka tomu říká "zasvěcení do příběhu" a tak proč né. Už jsem u pár povídek viděla že tam autoři dali k smyšlené obrázky k smyšleným postavám. Tedy některé postavy nebudou smyšlené, ale já si myslím že všichni víte jak to myslím a doufám že se vám můj příběh bude líbit a tady máte jak postavy tohoto příběhu vypadají.
Ela

Elizabeth Klein je jednadvacetiletá dívka, která se pokouší prorazit ve světě módy a to jako návrhářka. Dosud ale neúspěšně! Vystudovala textilní průmyslovku se zaměřením na návrhářství a k tomu má i kurz kosmetičky. I když učitelé říkali že je rozený talent a na školních přehlídkách se objevovali převážně Elizabetiny modely nedaří se jí prostě prorazit. Bydlí v menším, ale za to útulném bytě v centru Berlína. Společnost jí dělá její nejlepší kamarádka Helen. Protože svět je krutý a bohužel peníze nerostou na stromech musí se Elizabeth živit jako stylistka. Tato práce jí baví a k tomu má občas příležitost navrhnout společenské šaty pro své zákaznice.
Helen Jälle je dvacetiletá dívka, která se živí jako sekretářka v jedné Berlínské firmě. Svou práci má docela ráda. S Elí
jsou nejlepší kamarádky už od školky a tak není divu že jsou jako sestry. Helen má o dva roky staršího přítele Lukase. Miluje ho, i když v poslední době jejich vztah není zrovna procházkou růžovým sadem. Neustálé hádky a žárlivé scény, které většinou vyvolává Lukas Helen ubíjí, ale furt tu má své sluníčko Elí, která jí podrží v každé situaci.

Tom Kaulitz je jednadvacetiletý kytarista snad nejpopulárnější německé skupiny Tokio Hotel. Šílí po něm milióny holek a on si to moc dobře uvědomuje. Je známí svými aférami v podobě vztahu na jednu noc. Tvrdí že dívce nikdy neřekl "miluju tě." , ale co není může být.Bill Kaulitz je jednadvacetiletý zpěvák již zmiňované kapely Tokio Hotel a také to je mladší dvojče Toma. Stejně jako po jeho bratrovi tak i po něm šílí miliony holek, ale on stále tvrdí že čeká na tu pravou. Někdy je dobré čekat a hlavně věřit.
Tak to by byli nejdůležitější postavy tohoto příběhu. Doufám že se vám všem bude líbit a pokud by se vám nelíbil napište do komentářů co by chtělo vylepšit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama